404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Бджільницький інвентар для початківців
Для успішного обслуговування бджолиних сімей пасічнику-любителю необхідно придбати пасічний інвентар. Крім того, кожен повинен мати 1-2 запасних вулика для того, щоб навесні пересадити в них погано перезимували і опоносівшіхся бджіл, а також щоб помістити рій або зробити отводок. Для безпосередньої роботи з бджолами необхідно придбати наступний інвентар: 1) сітку для захисту особи від укусу бджіл, яка має вигляд капелюхи.

БІОЛОГІЯ БДЖОЛИ
Термін біологія бджоли в бджільницьких джерелах потертий, як старий мідний п'ятак; що було написано на ньому, вже неможливо розібрати.

Роїння бджіл. ПРИВАТНА ТЕОРІЯ
Роїння - великий бджолиний день. Народження нової бджолиної сім'ї описано ще Гомером і Аристотелем. Досить докладно роїння вивчати перші бджолярі-вчені Реомюр (1740 р.) і Губер (1796 р.) У сучасній літературі стосовно до роїння часто звучить термін "інстинкт", хоча виглядає він вже непереконливо. Справді, інстинктами в живій істоті породжуються дії однакові, обов'язкові, безповоротні і невідворотні.

Температурний і вологісний режим у бджолиній сім'ї
Бджоляр повинен вміти регулювати температуру у вулику в будь-який час року. Найбільш оптимальна для розвитку розплоду - в межах плюс 35 градусів.

Маточне молочко
Технологія отримання маточного молочка складається з таких операцій: - Підготовка штучних мисочок з воску і щеплення личинок для вирощування в них маток; - Підготовка і використання сімей-виховательок; - Регулярний відбір рамок з маточниками і постановка нових щеплених личинок в сім'ї-виховательки; - Збір маточного молочка в спеціальний посуд і підготовка його до зберігання.


   2010