404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Календаpь бджоляра. МОЯ ПАСІКА У ГРУДНІ
Ось і грудень! Найбільш вдалий час підвести підсумки сезону. Головний висновок такий: ще раз підтвердилося в моїй пасіці істота застосовуваного методу господарювання на слабких хабарах.

Календаpь бджоляра. МОЯ ПАСІКА У СЕРПНІ
Вже пройшло 10 днів з початку нового пасечного року. У своєму господарстві я роблю все, щоб бути у згоді з наукою, яка визначає цей термін приблизно на 20 липня. Чому 20 червня? Бо це дата, з якої у всій пасіці повинен початися період інтенсивного червління маток на зимову бджолу.

Календар бджоляра. МОЯ ПАСІКА У ВЕРЕСНІ ТА ЖОВТНІ
Вже давно шукаю відповіді на питання: чому, незважаючи на однакову підготовку сімей до зими, що проводиться восени, їх весняне розвиток протікає по-різному? Чому одні сім'ї вже до 20-го квітня обсіжівают по 10 рамок, а інші ще довгий час проживають на 6-ти? Як приклад, можу сказати, що 10-го травня, коли в найбільш сильних сім'ях я приступав до обмеження червління (до постановки ізоляторів), стан моєї пасіки було наступним: на 6 рамках - 2 сім'ї, на 7 - 7, на 8 - 8, на 9 - 13, на 10 - 15, на 11 - 6, на 12 - 4 сім'ї.

Зимівля бджіл
Старе пасічникування вчить нас відкачувати мед в кінці липня - початку серпня. Розрахунок такий: полномедние магазини вилучаються, а бджолам надається можливість до осені наносити мед в гніздо на майбутнє. Але цього-то майбутнього ми позбавляємо бджіл, відібравши магазини з медом. Нещадність цього розорення переслідує бджолярів ціле століття. Бджоли згідно інстинкту концентрують мед над гніздом подалі від льотка - в глибині гнізда.

Догляд за бджолами взимку
Зима - важкий період для бджіл, тому потрібно стежити за їх станом і надавати допомогу. Якщо при огляді льоток вільний - вентиляція у вулику хороша і підмору майже немає. Підмор повинен бути сухим. При поганій вентиляції він мокрий або пліснявою.


   2010