404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.

Категорiя: Бджільництво

Останнi доданi статтi


1: МОЯ ПАСІКА
"Деякі говорять, що в бджолах є іскра божа .
   Додано: 23.10.2011

2: БДЖОЛИНА СІМ'Я ЯК БІОЛОГІЧНИЙ І ГОСПОДАРСЬКИЙ Об'єкт
Основним засобом виробництва на пасіці є-сім'я бджіл. Бджолина сім'я є високоорганізоване співтовариство матки-матері та її потомства - робочих бджіл (в літній період ще і трутнів). Морфофізіологічні диференціація цього співтовариства підпорядкована інтересам всієї родини.
   Додано: 23.10.2011

3: Організації пасіки
Пасіки бувають аматорські, фермерські, кооперативні, колгоспні, радгоспні та інші. Любительська пасіка - це "хобі" захоплених людей, які отримують естетичне задоволення від контакту з природою і деяку кількість меду. Інших цілей у бджоляра-аматора зазвичай немає, і собівартість отриманого меду його не цікавить. Початківець любитель повинен придбати відразу не менше 2-3 сімей, так як ослабіла або втратила матку сім'ю важко врятувати, якщо у бджоляра немає другої, нормальної сім'ї.
   Додано: 22.10.2011

4: Догляд за бджолами, зимуючими на волі
Багато бджолярі залишають зимувати бджіл на відкритому повітрі. У південних та центральних областях Україні бджолині сім'ї досить добре переносять таку зимівлю. Якщо сім'ї до цього добре підготовлені, наростили достатньо молодих бджіл, мають хороший запас доброякісних кормів, догляд за ними в грудні і в наступні місяці великих турбот не доставить.
   Додано: 22.10.2011

5: Календаpь бджоляра. МОЯ ПАСІКА У ЛИСТОПАДІ
Як же швидко летить час на пасіці! Ще недавно був обліт, ще звучить у вухах у мене тривалий дзижчання бджіл під час головного хабар, а вже закінчені годування на зиму і останнє обкурювання проти вароатозу.
   Додано: 20.10.2011

6: ХВОРОБИ БДЖІЛ
Аскосферозу бджіл Аскосферозу бджіл (вапняний, крейдяний розплід, сухий гнилець) - інфекційне захворювання трутневих, бджолиних і маткових личинок, викликане грибом аскосфера апіс. Аскосферозу зустрічається у вологих місцевостях, викликаючи загибель бджолосімей. Гриб і його суперечки стійкі у зовнішньому середовищі. Личинки аскосферозу на периферії розплоду заковтують суперечки, вони проростають в їх тканинах і викликають загибель, покриваючи все тіло білою пліснявою, що нагадує вапно.
   Додано: 19.10.2011

7: "Нічна прописка надійніше"
У N1 за 2007 р. за такою назвою був опублікований матеріал Є. Г. Коптєва з м. Фастова Київської області, який викликав чималий інтерес у наших читачів.
   Додано: 19.10.2011

8: Про підготовку бджіл до зимівлі
Підготовку бджіл до зими починають заздалегідь. У кожного пасічника на цей рахунок свій підхід, свій навик. Ось, наприклад, що пропонує Старков А. з Московської області. У Підмосков'ї перші кроки з підготовки до зимівлі роблять вже в середині липня, коли йде на спад цвітіння липи, але хабарів ще досить сильний.
   Додано: 18.10.2011

9: Хабарів ЯК ГОЛОВНИЙ Стрессор РОЗМНОЖЕННЯ БДЖІЛ
Дерева, кущі, трави, рослини взагалі - спочатку; твори матінки-землі. На їхнє створення було потрібно 500 млн. років. Третина цього терміну існує зв'язка: квітка - бджола. І це комахи, а між ними - бджоли, підлаштовувалися під щорічні цикли цвітіння зеленого мор планети, але не навпаки.
   Додано: 17.10.2011

10: Заводимо бджіл
Бджільництво - заняття настільки просте і легке, що цілком під силу кожному. Тут не потрібно особливих фізичних зусиль, як при занятті городництвом або садівництвом. Але зате необхідні точне знання бджолиної життя, правильний догляд за бджолами. Пасічнику потрібно до тонкощі освоїти біологічні особливості, методи розведення і утримання бджіл, які самі ретельно ведуть відбір своїх покровителів, віддаючи перевагу тільки тим з них, хто добрий душею.
   Додано: 16.10.2011

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]

   2010